System telewizji przemysłowej

Zajmujemy się również montażem kamer przemysłowych i telewizji przemysłowej. Dzięki naszej firmie ochrony osób i mienia możesz zabezpieczyć swoją firmę w nowoczesny sposób. W obiektach wyposażonych w kamery tego typu, spada ilość kradzieży. Co więcej, będziesz mógł zdalnie kontrolować pracę pracowników.

Telewizja przemysłowa pozwala na łatwe przechowywanie zapisanych nagrań i ich szybkie przeglądanie. Za jej pomocą można zidentyfikować osobę znajdującą się w miejscu, do którego jest ograniczony dostęp. Steruje się nią zdalnie — dostępną globalnie aplikacją.

Kolejnym plusem systemu monitoringu, który proponuje nasza firma ochroniarska z Poznania, jest kompresja zapisu wideo dowolnym kodekiem video i audio.

Można uruchomić alarm po zarejestrowaniu ruchu w obrębie danej kamery. Materiał z kamer CCTV przemysłowych jest zapisywany i przechowywany na dysku serwera albo innym nośniku (CD, DVD). Tego typu kamery zapewniają całodobową obserwację strzeżonego obszaru i rejestracje obrazu. Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na funkcjonowanie systemu proponowanego przez nasze biuro ochrony.

Warto wspomnieć, że koszt instalacji systemu cyfrowego CCTV jest niski. Stosowane przez nas urządzenia mają sprawdzoną jakość. Posiadają homologację, wymagane atesty, aprobaty techniczne oraz certyfikaty dopuszczające je do użytku na terenie Polski. Polecamy monitoring CCTV domów, imprez masowych i innych obiektów.

Nasza agencja ochrony osób i mienia z Poznania gwarantuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz okresowe przeglądy systemów. Zapraszamy do współpracy Klientów z Bydgoszczy, Gdańska, Gdyni, Katowic, Koszalina, Kielc, Krakowa, Opola, Lublina, Olsztyna, Radomia, Poznania, Rzeszowa, Warszawy, Szczecina, Wrocławia, Łodzi i całej reszty Polski.