TG Security Polska

Otrzymaliśmy koncesję nr L-0182/17 od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Posiadamy biuro w Poznaniu przy ul. Jana Kochanowskiego 7. Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie fizycznej obiektów ,osób i mienia, świadczymy także usługi ochrony osobistej. Ochrona obiektów wspierana jest przez specjalistyczne, uzbrojone Grupy Interwencyjne.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce świadczymy usługi MONITORINGU WIZYJNEGO zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi. Tym, co wyróżnia nas spośród innych firm jest wysoka jakość obsługi klientów, której podstawą jest otwartość na indywidualne potrzeby każdego z nich. Naszym celem jest jak najszybsze poznanie oczekiwań Klienta i uczynienie wszystkiego, by stały się one rzeczywistością.

Mając na uwadze zadowolenie naszych Zleceniodawców, cały czas poszerzamy zakres usług, dzięki czemu naszą ofertę cechuje kompleksowość. Charakteryzuje nas również dynamika, terminowość i znakomita organizacja pracy. Odpowiednia struktura firmy decyduje o sprawnym przebiegu procesów decyzyjnych oraz szybkiej reakcji na bieżące wydarzenia w firmie i jej otoczeniu.

TG SECURITY POLSKA wypracowała własne systemy zabezpieczeń, które obecnie działają w wielu obiektach. Strategiczne plany na najbliższe lata obejmują między innymi objęciem zasięgiem całego kraju. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne do obsługi Monitoringu Alarmowego jak i Monitoringu Wizyjnego. Ochrona podzielona jest na produkty kierowane przez właściwych menedżerów.
TG SECURITY POLSKA oferuje swoim klientom duże rabaty zakupowe na sprzęt telewizji przemysłowej, systemy alarmowe a w niektórych przypadkach sami finansujemy realizacje CCTV.

Zarówno w zakresie wykonywania usług ochrony osób i mienia, jak i detektywistycznych ubezpieczeni jesteśmy w PZU S.A.

TG SECURITY POLSKA to realne Bezpieczeństwo
Prezes zarządu
Krzysztof Skowroński