Konwojowanie gotówki i ochrona wartościowych przesyłek

Ta usługa polega na ochronie połączonej z transportem specjalnym pojazdem. Nasza agencja ochroniarska przewozi pieniądze i wartościowe przesyłki. Wysyłamy uzbrojonych konwojentów, wyposażonych w środki łączności oraz inne zabezpieczenia techniczne.

Konwój odbywa się w asyście osoby, w której dyspozycji pozostaje przewożona przesyłka. Może to być kasjerka, osoba wyznaczona przez zleceniodawcę albo sam zleceniodawca.

Prostsza forma transportu chronionej gotówki to inkaso (pracownik zleceniodawcy nie bierze udziału w konwoju). Jej odbiór odbywa się za pokwitowaniem, w miejscu wskazanym przez Klienta. Może to być na przykład punkt handlowy albo siedziba firmy.

Pieniądze są wcześniej przygotowane — w bezpiecznych kopertach albo opisanych pakietach. Odbierają je upoważnieni konwojenci, zgodnie z podpisaną umową i harmonogramem. Przekazanie depozytów do wskazanego banku albo liczarni następuje niezwłocznie.

Dzięki usłudze inkaso możesz szybko i bezpiecznie odebrać i przetransportować gotówkę do banku albo liczarni. W konsekwencji pozwoli Ci to na równie szybkie zarządzanie swoimi środkami. Polecamy prezentowaną formę konwoju do obsługi sieci punktów handlowych i usługowych, hurtowni, stacji paliw, ale również pojedynczych punktów obracających gotówką.

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, przystosowanych do przewozu pieniędzy oraz przedmiotów wartościowych — wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Na konwojentów rekrutujemy osoby posiadające odpowiednie wykształcenie oraz wysokie predyspozycje psychofizyczne. Są to pracownicy legitymujący się licencją pracownika ochrony pierwszego lub drugiego stopnia.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami naszej agencji ochrony osób i mienia związanymi z konwojowaniem, zapraszamy do kontaktu. Obsługujemy Klientów z miast takich jak: Wrocław, Łódź, Warszawa, Szczecin, Rzeszów, Radom, Poznań, Opole, Lublin, Olsztyn, Kraków, Koszalin, Katowice, Kielce, Gdynia, Gdańsk, Bydgoszcz, Białystok oraz z całej Polski.