System monitorowania pojazdów GPS - dla firm

Jako agencja ochrony z Poznania oferujemy firmom system Monitorowania Pojazdów GPS.

Tego typu nowoczesne systemy funkcjonują obecnie w prawie każdym przedsiębiorstwie. Oprogramowanie zapewni Ci kontrolę czasu pracy kierowców, przebiegu pojazdów, poziomu paliwa i wielu innych potrzebnych informacji. Wystarczy dostęp do internetu, żeby móc zarządzać pojazdami w każdym momencie. Dzięki temu zmniejszysz koszty eksploatacji całej floty, podnosząc przy tym bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Jak wynika z badań, korzyści i oszczędności zyskasz już po pierwszym miesiącu użytkowania systemu. Będziesz mógł analizować realne przebiegi i zużycie paliwa. Dzięki temu zauważysz oszczędności na średnim poziomie 15%. Efektywność realizowanych zadań wcale nie spadnie, a w niektórych przypadkach nawet wzrośnie. Inwestycja w system Monitorowania Pojazdów GPS od naszego biura ochrony zwróci się w ciągu 3-5 miesięcy. Później będzie generowała wyłącznie zyski.

Korzyści wynikające z zastosowania systemu Monitorowania Pojazdów GPS:

Z systemu naszego monitoringu z Poznania korzystają ludzie z całej Polski. Naszej agencji ochrony osób i mienia zaufali Klienci z: Bydgoszczy, Białegostoku, Gdyni, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Koszalina, Olsztyna, Lublina, Opola, Rzeszowa, Radomia, Szczecina, Wrocławia, Łodzi, Warszawy i wielu innych miast.